KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Instytut Kosmetyki Estetycznej urządzony jest w pięknym i nowoczesnym stylu. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez dyplomowany personel, przy pomocy wysokiej klasy sprzętu oraz kosmetyków znanych marek.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Misją naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Klientom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody.

Profesjonalny makijaż permanentny

Jest dostrzeżeniem nieprzemijalnych wartości artyzmu i estetyki. To podkreślenie i wyeksponowanie kobiecej urody.

Naturalny makijaż permanentny brwi

Polega na wprowadzeniu pigmentu w głąb naskórka za pomocą cieniutkich jednorazowych, niealergizujących igiełek wykonanych ze stali chirurgicznej. Jego zadaniem jest upiększenie i korekta niedoskonałości urody lub kamuflaż defektów powstałych w wyniku wypadku lub choroby.

Pigmenty nie posiadają środków konserwujących i zapachowych, domieszek ani stabilizatorów. Posiadają certyfikaty. Ponadto są hipoalergiczne, poddawane testom dermatologicznym. Jedną z głównych zalet tego zabiegu jest naturalny i nietrwały efekt. Czas, w którym pigment wyłuszcza się ze skóry zależny jest od wielu czynników, między innymi: wieku skóry, rodzaju cery, opalania, palenia tytoniu, stanu zdrowia, intensywności koloru wybranego pigmentu itp. Pigment ulega stopniowemu wchłanianiu oraz wyłuszczaniu się naskórka. Indywidualne cechy skóry mogą też spowodować, że pigment będzie się bardzo słabo przyjmował albo też pozostanie w skórze na bardzo długo. Można jednak założyć, iż estetyczny efekt będzie utrzymywał się od kilku do kilkunastu miesięcy i wymaga okresowego wzmacniania.

Naturalny efekt mikropigmentacji

Eye Liner „Kreski”

Kreski górne na powiekach można polecić naprawdę każdemu i to w ciemno. U każdej Pani i w każdym wieku będą wyglądać świetnie i zdobić oko. Jednak ich kształt i grubość dobierana jest indywidualnie, głównie wg. upodobań Klientki i budowy oczu. Kreski naturalne na powiekach górnych robione są pomiędzy rzęsami i lekko wychodzą w górę przy zewnętrznym kąciku oka. Górną kreską możemy zagęścić linię rzęs, natomiast kreską dekoracyjną można podkreślić piękny kształt oka lub też wykonać lekką korektę np. oczu z opadającymi do dołu kącikami lub opadającymi powiekami. Górna kreska powinna być zawsze mocniejsza od dolnej, co daje naturalny efekt bardziej gęstych rzęs na górnej powiece. Można ją także dodatkowo pogrubić w trakcie trzeciego zabiegu lub też od razu wykonać kreskę górną grubszą, dekoracyjną.

Nazwa zabieguCzas trwania (min)Cena (zł)
OCZY
KRESKA ZAGĘSZCZAJĄCA LINIĘ RZĘS500
KRESKA DEKORACYJNA700
KRESKA Z CIENIOWANIEM900
KRESKA DOLNA400
BRWI
BRWI - metoda włoskowa1100
USTA
KONTUR UST Z WYPEŁNIENIEM1200
KONTUR UST Z CIENIOWANIEM1000
USTA 3D1300

Makijaż permanentny brwi

Dla kogo naturalny makijaż permanentny brwi jest idealny? 

  • dla osób, które chcą wyglądać wyraźniej od samego rana,
  • dla osób, które utraciły brwi w wyniku łysienia plackowatego (alopecia),
  • dla zaoszczędzenia czasu podczas makijażu,
  • dla kobiet oraz mężczyzn powyżej 18 roku życia, przy zbyt jasnych, nieregularnych brwiach lub całkowitym ich braku,
  • dla osób uczulonych na kosmetyki kolorowe,
  • dla osób, którym wykonanie makijażu sprawia kłopot,
  • dla sportowców, osób noszących okulary oraz szkła kontaktowe, do korygowania asymetrii twarzy,
  • dla osób po lub przed chemioterapią, przy kamuflażu blizn lub przebarwień różnego rodzaju,
  • dla upiększania i podkreślenia naturalnej urody.

Makijaż permanentny ust

Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie są zadowolone z naturalnego kształtu bądź koloru swoich ust. Daje on efekt delikatnego powiększenia ust (opcja zabiegu ust z wypełnieniem), jeśli wargi są zbyt wąskie. Natomiast duże usta, sprawiające wrażenie rozmytych, można z powodzeniem optycznie zmniejszyć, poprzez zastosowanie konturu z cieniowaniem w ciemniejszym kolorze. Makijaż permanentny umożliwia zlikwidowanie asymetrii ust oraz podkreślenie słabo widocznego obramowania, aby nadać im bardziej wyrazisty kształt. Efekt uwypuklenia ust dzięki makijażowi permanentnemu można osiągnąć także odpowiednio cieniując wargi różnymi tonami pigmentu.

Makijaż permanentny ust

PolishEnglishGermanRussian
Scroll Up