KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Instytut Kosmetyki Estetycznej urządzony jest w pięknym i nowoczesnym stylu. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez dyplomowany personel, przy pomocy wysokiej klasy sprzętu oraz kosmetyków znanych marek.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Misją naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Klientom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody.

FALE RADIOWE

Fale radiowe, to bezbolesna, nieoperacyjna i bezpieczna metoda spłycenia zmarszczek oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Zabieg polega na rozgrzaniu głębokich warstw skóry za pomocą fal radiowych bez uszkadzania warstwy powierzchniowej. Ciepło sprawia, że włókna kolagenowe obkurczają się, a skóra zaczyna wytwarzać nowy kolagen. Efekty widoczne są od razu. Skóra jest jędrniejsza, a zmarszczki zdecydowanie mniej widoczne.

W przypadku zabiegów na ciało podgrzewany jest tłuszcz w komórce tłuszczowej, co doprowadza do jego rozkładu i możliwości przedostania się przez błonę na zewnątrz. Następnie w procesach metabolicznych jest wydalany z organizmu. RF opróżnia i zmniejsza komórki tłuszczowe. Działa również cały czas w skórze właściwej, gdzie stymuluje odmłodzenie kolagenu. Po zabiegu jest widoczny mniejszy obwód ciała i zmniejszenie cellulitu.

 

Fale radiowe termolifting

Nazwa zabieguCzas trwania (min)Cena (zł)
TWARZ, SZYJA, DEKOLT - poprawa owalu twarzy i widoczne spłycenie zmarszczek
1 ZABIEG55250
TWARZ - poprawa owalu twarzy i widoczne spłycenie zmarszczek
1 ZABIEG35250
CIAŁO - ujędrnianie i wyszczuplanie (wybrana partia)
1 ZABIEG35250
PolishEnglishGermanRussian
Scroll Up