KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Instytut Kosmetyki Estetycznej urządzony jest w pięknym i nowoczesnym stylu. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez dyplomowany personel, przy pomocy wysokiej klasy sprzętu oraz kosmetyków znanych marek.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Misją naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Klientom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody.

DRENAŻ OKOLIC OCZU

Drenaż limfatyczny, to rodzaj masażu, który dzięki odnowieniu przepływu limfy powstrzymuje degenerację tkanek i śmierć komórek.

Jego działanie miejscowe, bezpośrednio na tkanki, które poddawane są masażowi, powoduje zaróżowienie skóry, pobudzenie krążenia, rozszerzenie naczyń krwionośnych. Daje to lepsze dotlenienie i zwiększenie dopływu krwi tętniczej do masowanych obszarów.

Mechanizm drażnienia górnych warstw skóry pobudza je do odnowy, wzmacnia elastyczność skóry i mięśni, co przeciwdziała tworzeniu się zmarszczek.

Zabieg sprawi że skóra w okolicach oczu staje się gładka, bez niekorzystnych cieni i obrzęków pod oczami a zmarszczki stają się miej widoczne.

Drenaż limfatyczny okolic oczu jest idealnym dopełnieniem do zabiegów regenerująco odżywczych twarzy oraz zabiegów odmładzających okolice oczu.

 

Drenaż okolic oczu

Nazwa zabieguCzas trwania (min)Cena (zł)
DRENAŻ OCZU - likwidacja obrzęków i cieni pod oczami1560
HENNA BRWI + REGULACJA20-2560
HENNA BRWI1540
HENNA RZĘS2030
HENNA BRWI I RZĘS + REGULACJA30-4070
REGULACJA BRWI10-1530
NADANIE KSZTAŁTU BRWI (dopłata do regulacji)+20
LAMINOWANIE RZĘS180
PolishEnglishGermanRussian
Scroll Up