KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Instytut Kosmetyki Estetycznej urządzony jest w pięknym i nowoczesnym stylu. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez dyplomowany personel, przy pomocy wysokiej klasy sprzętu oraz kosmetyków znanych marek.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Misją naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Klientom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody.

PRZEDŁUŻANIE I STYLIZACJA RZĘS

Przedłużone i zagęszczone rzęsy to sposób na prawdziwie magnetyzujące spojrzenie, a jednocześnie naturalny efekt. To zabieg, który pozwoli wydłużyć i podkręcić rzęsy – co podkreśli Twoje spojrzenie. Nowe rzęsy pozwolą zaoszczędzisz mnóstwo czasu na makijaż.

Stylizacja rzęs jest dobierana indywidualnie w zależności do oprawy oka i długości swoich naturalnych rzęs. Pracujemy na profesjonalnych materiałach wysokiej jakości dokładając najwyższej staranności aby efekt był w pełni satysfakcjonujący klientkę.

Efektami tej metody są:

  • Zagęszczenie rzęs,
  • Wydłużenie,
  • Przyciemnienie,
  • Optyczne wydłużenie kącików oczu.
Nazwa zabieguNowy set (cena w zł)Uzupełnienie (cena w zł)
Przedłużanie rzęs 1:1140110 (do 3 tygodni)
Przedłużanie rzęs 2D150120
Przedłużanie rzęs 3D160130
Przedłużanie rzęs 4D170140
Przedłuzanie rzęs 5-6D200170
Zdjęcie rzęs50

 

PolishEnglishGermanRussian
Scroll Up