KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Instytut Kosmetyki Estetycznej urządzony jest w pięknym i nowoczesnym stylu. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez dyplomowany personel, przy pomocy wysokiej klasy sprzętu oraz kosmetyków znanych marek.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Misją naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Pacjentom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody.

ZAMYKANIE NACZYNEK T-AWAY

T-AWAY umożliwia przeprowadzenie indywidualnego zabiegu w obrębie trzech warstw naskórka, bez ingerencji w skórę właściwą.

Gwarantujemy zabiegi:
– bezbolesne;
– niepozostawiające obrzęków, blizn i przebarwień;
– bezpieczne i skuteczne.

USUWANIE POPĘKANYCH NACZYNEK KRWIONOŚNYCH

Zabieg polega na precyzyjnym przyłożeniu elektrody do leczonego miejsca. W punktach kontaktu ze skórą dochodzi do skupienia się erytrocytów w mikrostrupek. Proces gojenia trwa, w zależności od ilości erytrocytów i stanu skóry, od 4 do 7 dni.

USUWANIE BRODAWEK I WŁÓKNIAKÓW

T-AWAY daje natychmiastowy efekt, który nie przerywa ciągłości skóry właściwej. Zabieg nie powoduje powstawania blizn ani zgrubień na powierzchni skóry. Wybierając odpowiedni program możemy dostosować go do indywidualnych potrzeb zabiegu lub występujących zmian.

USUWANIE PLAM PIGMENTACYJNYCH

Usuwając plamy pigmentacyjne opracowujemy je poprzez przyłożenie elektrody do miejsca zabiegu i delikatne usunięcie 3 warstw naskórka. Podczas procesu regeneracji, pigmenty zawarte w plamach zostają skupione w strupek, który goi się ok. 1-2 tygodni.

 

t-away

Nazwa zabieguCzas trwania (min)Cena (zł)
ZAMYKANIE NACZYNEK
1 NACZYNKO70
NOS250
TWARZ500
POŁOWA TWARZY250
CIAŁO (1 partia wielkości twarzy)od 500
KOREKTA NACZYNEK50% ceny
USUWANIE WŁÓKNIAKÓW/TŁUSZCZAKÓW
1 WŁÓKNIAK70
1-4 SZT.120
5-9 SZT.160
10-19 SZT.220
20-30 SZT.280
40 SZT.340
USUWANIE PLAM PIGMENTACYJNYCH
OBSZAR WIELKOŚCI TWARZY500
1 PLAMKA60-100
PolishEnglishGermanRussian
Scroll Up