KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Instytut Kosmetyki Estetycznej urządzony jest w pięknym i nowoczesnym stylu. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez dyplomowany personel, przy pomocy wysokiej klasy sprzętu oraz kosmetyków znanych marek.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Misją naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Pacjentom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody.

PRZEDŁUŻANIE I STYLIZACJA RZĘS

Każda kobieta, która marzy o pięknych, gęstych i długich rzęsach powinna wybrać zabieg stylizacji rzęs.

Zabieg stylizacji rzęs polega na doklejeniu rzęsy syntetycznej do naturalnej przy pomocy pęset oraz specjalnego kleju. Pęsety służą do precyzyjnego separowania każdego włoska oraz do łapania i przyklejania sztucznej rzęsy.

Doklejona rzęsa jest indywidualnie dobierana do stanu rzęs klientki, ich długości oraz kształtu oka. Daje to efekt przedłużenia, zagęszczenia i podkręcenia. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu, a produkty, którymi się posługujmy są najwyższej jakości.

Czas trwania zabiegu waha się od 1,5 do nawet 3 godzin w zależności od wybranej metody przedłużania oraz ilości rzęs. W trakcie jego trwania klientka znajduje się w wygodnej pozycji leżącej.

Nazwa zabieguNowy set (cena w zł)Uzupełnienie (cena w zł)
1:1120100
2D140120
3D160140
4-5D180160
6-8D190160
10D210180
Mokry Efekt160140

 

PolishEnglishGermanRussian
Scroll Up