KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Instytut Kosmetyki Estetycznej urządzony jest w pięknym i nowoczesnym stylu. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez dyplomowany personel, przy pomocy wysokiej klasy sprzętu oraz kosmetyków znanych marek.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Misją naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Pacjentom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody.

Dzień Kobiet w Instytucie Kosmetyki Estetycznej

Dzień Kobiet - Bon Podarunkowy

„Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów”.
W zupełności zgadzamy się z tymi słowami!

Dzień Kobiet, to jedna z okazji, aby pokazać przedstawicielkom płci pięknej, jak wiele dla nas znaczą i jak bardzo ich potrzebujemy!

Zrób wyjątkowy prezent ukochanej, mamie, siostrze, koleżance czy cioci!

Elegancki Bon Upominkowy jest oryginalnym podarunkiem i z pewnością ucieszy obdarowaną osobę. To wspaniały pomysł na prezent w ostatniej chwili i świetne rozwiązanie dla wszystkich Panów, którzy mają problem z wyborem prezentu.

Bon może mieć dwie formy:

indywidualnie skomponowany pakiet zabiegów lub pojedynczy zabieg

bon wartościowy na konkretną kwotę do zrealizowania w Instytucie Kosmetyki Estetycznej. Obdarowana osoba sama wybierze zabiegi, z których chce skorzystać.

Nasz wykwalifikowany personel podpowie jakie zabiegi lub pakiety dobrać, aby obdarowana Pani otrzymała najwspanialszy i najbardziej trafiony prezent w swoim życiu.

W ofercie Instytutu Kosmetyki Estetycznej znajdują się zabiegi dla Pań w każdym wieku. U nas każda Pani znajdzie coś dla siebie!

Instytut Kosmetyki Estetycznej przygotował jeszcze niespodziankę i zaprasza do udziału we wspólnej zabawie, w której do wygrania jest Bon Upominkowy o wartości 100 zł.

Zasady zabawy są bardzo proste – wystarczy udostępnić ten post jako publiczny na swojej tablicy Facebook.

Wśród osób, które udostępnią post, do 7 marca, do godz. 12.00, zostanie wylosowana osoba, która wygra 100 – złotowy Bon Upominkowy do zrealizowania w Instytucie Kosmetyki Estetycznej w Olsztynie.

W konkursie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia.

Wygraną w konkursie można wykorzystać samemu lub sprezentować wybranej osobie jako upominek. Nie zwlekaj, udostępnij, a może uda Ci się wygrać wspaniałą nagrodę.

Regulamin konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest Instytut Kosmetyki Estetycznej w Olsztynie.
  2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma założony profil na portalu Facebook i udostępni ten post na swojej tablicy.
  3. Konkurs trwa od 25.02.2019 r. do 07.03.2019 r.
  4. Nagrodą dla zwycięzcy jest Bon Upominkowy o wartości 100 zł do zrealizowania w Instytucie Kosmetyki Estetycznej w Olsztynie.

Zapraszamy do zabawy i do zobaczenia w INSTYTUCIE KOSMETYKI ESTETYCZNEJ w Olsztynie ul. Wilczyńskiego 25e/03, tel. 89 542 51 88 lub 501 599 107!

PolishEnglishGermanRussian
Scroll Up