KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Instytut Kosmetyki Estetycznej urządzony jest w pięknym i nowoczesnym stylu. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez dyplomowany personel, przy pomocy wysokiej klasy sprzętu oraz kosmetyków znanych marek.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Misją naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Pacjentom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody.

DZIEŃ KOBIET

Zrób wyjątkowy prezent swojej ukochanej, mamie, siostrze, koleżance albo cioci! Kup bon podarunkowy na dowolną kwotę lub wybrane zabiegi do zrealizowania w Instytucie Kosmetyki Estetycznej.

Nasz wykwalifikowany personel podpowie jakie zabiegi lub pakiety dobrać, aby obdarowana Pani otrzymała najwspanialszy i najbardziej trafiony prezent w swoim życiu. W ofercie Instytutu Kosmetyki Estetycznej znajdują się zabiegi dla Pań w każdym wieku. U nas każda Pani znajdzie coś dla siebie!

Instytut Kosmetyki Estetycznej przygotował jeszcze niespodziankę i zaprasza do udziału we wspólnej zabawie na Facebooku.

Spośród wszystkich, którzy napiszą komentarz wpisując DZIEŃ KOBIET, wylosujemy osobę, która otrzyma od nas bon o wartości 150 zł.

KLIKNIJ ZDJĘCIE OBOK I SKOMENTUJ

W konkursie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia.Wygraną w konkursie można wykorzystać samemu lub sprezentować wybranej osobie jako upominek. Nie zwlekaj, skomentuj, a może uda Ci się wygrać wspaniałą nagrodę.Szczegóły oferty bonów podarunkowych dostępne na stronie: http://kosmetyka-estetyczna.pl/bony-podarunkowe/

PolishEnglishGermanRussian
Scroll Up