KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Instytut Kosmetyki Estetycznej urządzony jest w pięknym i nowoczesnym stylu. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez dyplomowany personel, przy pomocy wysokiej klasy sprzętu oraz kosmetyków znanych marek.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Misją naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Pacjentom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody.

DZIEŃ KOBIET 2021

Wielkimi krokami zbliża się ?Dzień Kobiet – jedna z tych okazji, aby pokazać przedstawicielkom płci pięknej, jak wiele dla nas znaczą i jak bardzo ich potrzebujemy!
Zrób wyjątkowy prezent ukochanej, mamie, siostrze, koleżance czy cioci!
Elegancki Bon Upominkowy jest oryginalnym podarunkiem i z pewnością ucieszy obdarowaną osobę. To wspaniały pomysł na prezent.
?Bon może mieć dwie formy:
➡ indywidualnie skomponowany pakiet zabiegów lub pojedynczy zabieg
➡ bon wartościowy na konkretną kwotę do zrealizowania w Instytucie Kosmetyki Estetycznej. Obdarowana osoba sama wybierze zabiegi, z których chce skorzystać.
Nasz wykwalifikowany personel podpowie jakie zabiegi lub pakiety dobrać, aby obdarowana Pani otrzymała najwspanialszy i najbardziej trafiony prezent w swoim życiu.
?W ofercie Instytutu Kosmetyki Estetycznej znajdują się zabiegi dla Pań w każdym wieku. U nas każda Pani znajdzie coś dla siebie!
?Instytut Kosmetyki Estetycznej przygotował jeszcze niespodziankę i zaprasza do udziału we wspólnej zabawie, w której do wygrania jest Bon Upominkowy o wartości 100 zł.
Zasady zabawy są bardzo proste – wystarczy udostępnić ten post jako publiczny na swojej tablicy.
Wśród osób, które udostępnią post do 7 marca do godz. 12.00, zostanie wylosowana osoba, która wygra 100 – złotowy Bon Upominkowy do zrealizowania w Instytucie Kosmetyki Estetycznej w Olsztynie.
W konkursie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia.
Wygraną w konkursie można wykorzystać samemu lub sprezentować wybranej osobie jako upominek. Nie zwlekaj, udostępnij, a może uda Ci się wygrać wspaniałą nagrodę.
Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Instytut Kosmetyki Estetycznej w Olsztynie.
2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma założony profil na portalu Facebook i udostępni ten post publicznie na swojej tablicy.
3. Konkurs trwa od 05.03.2021 r. do 07.03.2021 r.
4. Nagrodą dla zwycięzcy jest Bon Upominkowy o wartości 100 zł do zrealizowania w Instytucie Kosmetyki Estetycznej w Olsztynie.
Zapraszamy do zabawy i do zobaczenia w INSTYTUCIE KOSMETYKI ESTETYCZNEJ w Olsztynie przy ul. Wilczyńskiego 25e/03, tel. 89 542 51 88 lub 501 599 107!

PolishEnglishGermanRussian
Scroll Up