KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Instytut Kosmetyki Estetycznej urządzony jest w pięknym i nowoczesnym stylu. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez dyplomowany personel, przy pomocy wysokiej klasy sprzętu oraz kosmetyków znanych marek.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Misją naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Klientom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody.

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA

Mikrodermabrazja, inaczej zwana też kontrolowanym mikropeelingiem, to zabieg polegający na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka oraz głębszych warstw skóry. Złuszcza, dotlenia, oczyszcza oraz stymuluje produkcję kolagenu.

W mikrodermabrazji korundowej do ścierania używa się mikrokryształków tlenku glinu, czyli korundu, a głowica posiada dwie końcówki. W sproszkowanej postaci, dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia, mikrokryształki lądują na powierzchni naskórka. Skóra jest w ten sposób piaskowana, a druga głowica wyłapuje zużyty tlenek razem ze startą skórą. Poleca się ją w przypadku rozszerzonych porów, blizn, rozstępów i cellulitu.

 

Mikrodermabrazja Korundowa

Nazwa zabieguCzas trwania (min)Cena (zł)
MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA zabieg podstawowy130
MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA TWARZY (ampułka + maska)50210
MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA TWARZY, SZYI I DEKOLTU (ampułka + maska)65230
ROZSTĘPYod 20130-250
PolishEnglishGermanRussian
Scroll Up