Laser Nd:YAG

 

USUWANIE TATUAŻU / MAKIJAŻU PERMAMENTENGO

Laser wykorzystuje impulsy rozbijające barwnik znajdujący się w skórze. Skoncentrowane impulsy lasera o wysokiej energii penetrują naskórek. Pigment tatuażu pochłania wyemitowane światło, nabrzmiewa i rozpada się. Po absorpcji energii świetlnej dochodzi do rozerwania barwnika na bardzo drobne fragmenty, które są wchłaniane oraz usuwane przez układ limfatyczny skóry. Zabieg jest dzięki temu bardzo precyzyjny i nie wywołuje trwałych obrażeń skóry.

 

ZAMYKANIE NACZYŃ KRWIONOŚNYCH

Laser wykorzystuje impulsy rozbijające chromofor znajdujący się w skórze. Skoncentrowane impulsy lasera o wysokiej energii penetrują naskórek. Powoduje to wydzielanie dużych ilości ciepła, ścięcie białek w obrębie pękniętego naczynia krwionośnego i zamknięcie obiegu krwi.

 

REDUKCJA BLIZN/ROZSTĘPÓW

Podczas zabiegu dochodzi do intensywnej stymulacji zmienionej skóry. Powstają mikrouszkodzania, które prowadzą do zapoczątkowania intensywnego procesu regeneracji. Następuje „wypełnienie” rozstępów oraz remodelowanie skóry w obrębie blizny, co skutuje poprawą jest struktury i elestyczności. Zmiany w efekcie stają się mniej widoczne.”

 

PolishEnglishGermanRussian
Scroll Up