KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Instytut Kosmetyki Estetycznej urządzony jest w pięknym i nowoczesnym stylu. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez dyplomowany personel, przy pomocy wysokiej klasy sprzętu oraz kosmetyków znanych marek.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Misją naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Klientom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody.

HENNA I REGULACJA

Może pięknie podkreślić oko i dodać mu urody na wiele tygodni. Każdy łuk brwiowy jest inny i wymaga nadania indywidualnego kształtu.

Wygodne barwienie rzęs i brwi henną ułatwi swobodne korzystanie z basenu lub urlop na wiele tygodni, a także usprawni makijaż.

Henna idealnie nadaje się do barwienia rzęs i brwi. Zabieg ten pozwala usprawnić i przyspieszyć codzienny makijaż. Nadany przez nią kolor utrzymuje się przez kilka tygodni. Po zabiegu kształt i kolor oczu są idealnie podkreślone przez wiele dni.

Po jej zastosowaniu rzęsy wydają się gęstsze i dłuższe, a brwi nabierają odpowiedniego kształtu.

Osoba, która decyduje się na skorzystanie z zabiegu henny, zyskuje nie tylko wyraziste spojrzenie, ale też sporo czasu, który musiałaby w przeciwnym razie przeznaczyć na wykonanie makijażu.

 

Henna

Nazwa zabieguCzas trwania (min)Cena (zł)
DRENAŻ OCZU - likwidacja obrzęków i cieni pod oczami1560
HENNA BRWI + REGULACJA20-2560
HENNA BRWI1540
HENNA RZĘS2030
HENNA BRWI I RZĘS + REGULACJA30-4070
REGULACJA BRWI10-1530
NADANIE KSZTAŁTU BRWI (dopłata do regulacji)+20
LAMINOWANIE RZĘS180
PolishEnglishGermanRussian
Scroll Up