KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Instytut Kosmetyki Estetycznej urządzony jest w pięknym i nowoczesnym stylu. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez dyplomowany personel, przy pomocy wysokiej klasy sprzętu oraz kosmetyków znanych marek.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Misją naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Pacjentom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody.

ENDERMOLOGIA

Endermologia, to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki temu zabiegowi możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę, a nawet poprawić kontury twarzy.

Na czym polega endermologia?

Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych.

Endermologia, to masaż podciśnieniowy, wykonywany z ogromną siłą nacisku. Oddziałuje on na skórną i podskórną tkankę łączną i w związku z tym ma działanie:

  • odchudzające,
  • odmładzające,
  • oczyszczające,
  • terapeutyczne – zmniejsza różne rodzaje bólu.

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Najbardziej spektakularne efekty osiągną osoby, które zdecydują się na endermologię w celu likwidacji cellulitu, wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki. Dzięki pobudzeniu metabolizmu, organizm szybciej eliminuje toksyny i tłuszcz z organizmu.

 

Endermologia

Nazwa zabieguCzas trwania (min)Cena (zł)
1 ZABIEG35140
5 ZABIEGÓW650
10 ZABIEGÓW1200
15 ZABIEGÓW1650
20 ZABIEGÓW2000
ZABIEG NA PODBRÓDEK60
kostium do zabiegu90
PolishEnglishGermanRussian
Scroll Up