KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Instytut Kosmetyki Estetycznej urządzony jest w pięknym i nowoczesnym stylu. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez dyplomowany personel, przy pomocy wysokiej klasy sprzętu oraz kosmetyków znanych marek.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Misją naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Pacjentom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody.

ELEKTROSTYMULACJA VIP

Elekstrostymulacja VIP, to zabieg, który podwyższa metabolizm mięśni, stymuluje mikrocyrkulację, poprawia spalanie tłuszczu i złogów cellulitowych.

VIP jest także znany jako „siłownia na leżąco”. Doskonałe uzupełnienie diety, ćwiczeń jak również endermologii.

Podczas zabiegu specjalnie ukierunkowane fale sprawiają, że mięśnie wykonują nieco inne ruchy, niż przy tradycyjnej elektrostymulacji. Dochodzi do skurczu z jednoczesnym skrętem. W ten sposób stymulowane mięśnie pobierają energię z okolicznych tkanek tłuszczowych, spalają cukier i tłuszcz.

 

Elektrostymulacja VIP

Nazwa zabieguCzas trwania (min)Cena (zł)
JEDNA PARTIA CIAŁA
1 ZABIEG2570
5 ZABIEGÓW315
10 ZABIEGÓW560
KAŻDA DODATKOWA PARTIA CIAŁA - 50% CENY
PolishEnglishGermanRussian
Scroll Up