KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Instytut Kosmetyki Estetycznej urządzony jest w pięknym i nowoczesnym stylu. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez dyplomowany personel, przy pomocy wysokiej klasy sprzętu oraz kosmetyków znanych marek.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Misją naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Pacjentom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody.

DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER

Najbardziej zaawansowana technologia w efektywnym usuwaniu zbędnego owłosienia. „Light Sheer” usuwa włosy bezinwazyjnie nie powodując uszkodzenia skóry i daje długotrwały efekt. Doskonale radzi sobie zarówno z owłosieniem spowodowanym zaburzeniami hormonalnymi oraz usuwanym w celach estetycznych.

Light Sheer™ Diode Laser System

Laser medyczny Light Sheer został wytworzony oraz zatwierdzony do stosowania przez Urząd ds. Leków i Żywności w USA (FDA) zarówno w medycynie ogólnej jak i medycynie estetycznej (dermatologii) w celu:

  • usuwania zbędnego owłosienia
  • leczenia zmian pigmentowych

Urządzenie LightSheer™

Diode Laser System posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości.

Skuteczność zabiegów

Po 1 zabiegu ilość włosów trwale usuniętych (tych, w których zniszczono komórki macierzy), to ok. 30 – 40%. Procent ten zależy od miejsca depilacji. Np. na plecach jest to 30 %, natomiast na ramieniu tylko ok. 16% (tyle włosów występuje w odpowiedniej do depilacji fazie wzrostu). Następny zabieg powinien być wykonany w takim odstępie czasu, by włosy nieusunięte (tj. mieszek jest niezniszczony) zregenerują się na tyle, aby został utworzony trzon włosa. Zwykle jest to 4-6 tygodni po pierwszym zabiegu. Jeśli włosy regenerują się szybciej (np. ramię), zabieg powinno wykonać się wcześniej. Jak wynika z badań, do utraty tymczasowego owłosienia (na okres 1-3 miesięcy) wystarczy 1 zabieg. Liczba koniecznych zabiegów dla uzyskania trwałego i znaczącego efektu jest ustalana indywidualnie w zależności od Klienta i miejsca wykonywanego zabiegu. Większość miejsc, do uzyskania trwałej epilacji, potrzebuje od 2 do 5 zabiegów.

Laser LIGHTSHEER jest pierwszym laserem do depilacji w Polsce, dającym gwarancję skuteczności oraz oczekiwanego efektu.

 

Depilacja laserowa Light Sheer

Nazwa zabieguCzas trwania (min)Cena (zł)
CAŁE NOGI500-700
ŁYDKI/UDA150-350
NOGI+BIKINI600
BIKINI150-250
BIKINI BRAZYLIJSKIE300-400
POŚLADKI200-300
PLECY200-600
RAMIONA / PRZEDRAMIONA200-250
WĄSIK80-150
BRODA100-250
TWARZ150-300
BAKI/USZY100-150
KARK DAMSKI200
KARK MĘSKI300
OKOLICA BRODAWEK PIERSIOWYCH100
PolishEnglishGermanRussian
Scroll Up