KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Instytut Kosmetyki Estetycznej urządzony jest w pięknym i nowoczesnym stylu. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez dyplomowany personel, przy pomocy wysokiej klasy sprzętu oraz kosmetyków znanych marek.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Misją naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Pacjentom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody.

DEPILACJA EPILFREE

Jak działa EpilFree?

Po zabiegu depilacji (np. wosk, pasta cukrowa), kiedy mieszki włosowe pozbawione są włosów wraz z cebulkami, aplikujemy produkty: aktywator, który dla lepszej penetracji rozszerza mieszki włosowe czterokrotnie, a następnie toner, którego składniki aktywne zmniejszają proliferację komórek poprzez zmniejszenie podziału komórki włosa.

EpilFree powoduje spowolnienie wzrostu włosa, jego osłabienie i redukcję niechcianego owłosienia aż do 80%.

Epil free usuwa każdy rodzaj owłosienia niezależnie od koloru i grubości włosów oraz karnacji skóry. Zabieg aplikacji EpilFree jest całkowicie bezbolesny.

System może być stosowany o każdej porze roku, gdyż nie ma żadnych przeciwwskazań do opalania przed i po zabiegu. Jest skuteczny na każdej partii ciała niezależnie od płci. Nie powoduje efektów ubocznych (pieczenie, swędzenie, pęcherze), może być stosowany w każdym wieku.

Zaleca się wykonanie od 2 do 10 zabiegów, efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. System EpilFree stosujemy aż do uzyskania pożądanego efektu.

 

Depilacja ElipFree

Nazwa zabieguCzas trwania (min)Cena (zł)
CAŁE NOGI160
ŁYDKI80
UDA100
POŚLADKI90
PLECY90-120
DOLNA CZĘŚĆ PLECÓW80
KLATKA PIERSIOWA90-120
PACHY70
CAŁE RĘCE110
RAMIONA/PRZEDRAMIONA70/80
WĄSIK40
BRODA40-50
TWARZ (brwi + wąsik + broda)90
BAKI40
SZYJA50-60
KARK50
OKOLICE BRODAWEK35
LINIA PODBRZUSZA40-50
BIKINI KLASYCZNE80
BIKINI FRENCH (półgłębokie)110
BIKINI BRAZYLIJSKIE (głębokie)150
BRWI40
PolishEnglishGermanRussian
Scroll Up