KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Instytut Kosmetyki Estetycznej urządzony jest w pięknym i nowoczesnym stylu. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez dyplomowany personel, przy pomocy wysokiej klasy sprzętu oraz kosmetyków znanych marek.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Misją naszego Instytutu jest zaoferowanie naszym Klientom najwyższej jakości, bezpiecznych oraz skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodego a zarazem naturalnego wyglądu.

KOSMETYKA ESTETYCZNA ®

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły oraz nagrody.

Bony Podarunkowe

Nie masz pomysłu na prezent?
Polecamy bony podarunkowe, które możesz zakupić i wykorzystać w naszym Salonie Kosmetycznym w Olsztynie. Bony Podarunkowe są doskonałym rozwiązaniem, jeżeli nie masz pomysłu, co mogłoby sprawić radość bliskiej Ci osobie. Bony podarunkowe są również świetnym prezentem jako forma nagrody czy podziękowania dla partnerów biznesowych jak i wyróżnienia pracowników.

Osoba obdarowana bonem podarunkowym może wykorzystać bon jednorazowo lub też w przypadku bonu z pakietem zabiegów podczas kilku wizyt w salonie kosmetycznym Instytut Kosmetyki Estetycznej w Olsztynie

Bony Podarunkowe mogą mieć następujące formy:
• dowolny zabieg wybrany z całej naszej oferty link do strony wpisać
• bon wartościowy na konkretną kwotę do zrealizowania w Instytucie Kosmetyki Estetycznej w Olsztynie

Zapraszamy do zakupów bonów podarunkowych, które będą do zrealizowania w naszym salonie kosmetycznym w Olsztynie.
Bon podarunkowy jest świetną alternatywą dla tradycyjnych prezentów.
Bon podarunkowy mogą Państwo nabyć u nas w gabinecie, wysyłamy również Pocztą Polska pod wskazany adres. Wystarczy szczegóły ustalić telefonicznie pod numerem 89 542 51 88 lub mailowo (biuro@kosmetyka-estetyczna.pl) a płatność dokonać przelewem.

Karnet podarunkowy

REGULAMIN KORZYSTANIA Z BONU PODARUNKOWEGO

• Bony Podarunkowe upoważniają do skorzystania z usług w Instytucie Kosmetyki Estetycznej zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego Bonu. Można nimi płacić za wszystkie usługi wg oferty dostępnej na stronie internetowej.
• Bony są ważne przez okres 2 miesięcy od dnia zakupu – w tym okresie należy wykorzystać wykupione zabiegi. Po upływie tego terminu ważności Bonu, ważność w całości lub w części niewykorzystana zostaje utracona.
• Bon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.
• W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt z recepcją telefonicznie 89 542 51 88 lub mailowo (biuro@kosmetyka-estetyczna.pl).
• Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie recepcji, że formą płatności za umawiany zabieg będzie Bon Podarunkowy.
• W razie braku anulowania rezerwacji drogą telefoniczną lub osobiście, na 24 h przed umówioną wizytą, Bon Podarunkowy uznany zostaje za zrealizowany.
• Bon należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.
• Bony nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Bonów, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.
• Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Bonu jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Bonu.
• Płatności Bonem nie można łączyć z promocjami i rabatami.
• Bony imienne mogą być przeniesione na inną osobę.
• Bony wartościowe uprawniają do skorzystania z dowolnie wybranych zabiegów.
• W przypadku utraty lub zniszczenia Bonu Podarunkowego, Instytut Kosmetyki Estetycznej w Olsztynie nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.
• Integralną częścią Bonów Podarunkowych jest niniejszy Regulamin, który na życzenie jest udostępniany w recepcji. Podczas składania zamówienia Kupujący oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości.
Umówioną wizytę z Bonu Podarunkowego należy odwołać z co najmniej 24 h wyprzedzeniem.

Dane do przelewu:
Instytut Kosmetyki Estetycznej Olsztyn ul. Wilczyńskiego 25e/03
Millenium Bank: 69 1160 2202 0000 0003 4353 9418

PolishEnglishGermanRussian
Scroll Up